مجلس وعده یارانه‌ای رئیسی و قالیباف را تأیید کرد

مجموع درآمدهای هدفمندی یارانه‌ها در سال ۹۷، ۹۸ هزار و ۸۳۴ میلیارد تومان می‌شود که با این رقم به راحتی می‌توان یارانه افراد را دو تا سه برابر کرد.

ادامه

پرداخت یارانه به نیازمندان آخر و عاقبت خوشی ندارد

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) تصریح کرد: اصلا تمایلی نداریم که درآمد حاصل از حذف یارانه افراد پردرآمد به کمیته امداد تزریق شود چرا که در سالجاری مستمری و پرداخت یارانه مددجویان ۳ برابر شده است.

ادامه

یارانه‌های حذف شده صرف اشتغالزایی شود

رئیس سازمان بسیج مستضعفین: اگر قرار است یارانه بخش قابل‌توجهی از دریافت‌کنندگان قطع گردد، بخشی از آن به‌صورت خاص برای بیکاران جامعه لحاظ شود و از طریق سامانه‌ای مشخص شناسایی و پرداخت گردد.

ادامه

هدفمندی یارانه ها زیر ذره بین تحقیق و تفحص

نزدیک به هفت سال از قانون هدفمند کردن یارانه ها می گذرد و حالا مجلسی ها معتقدند که اسلامی ابهاماتی در زمینه پرداخت های دولت از محل درآمدهای طرح هدفمندی یارانه ها وجود دارد که باید شفاف سازی شود.

ادامه

فردا؛ یارانه مردادماه واریز می‌شود

سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرد هفتاد و هشتمین مرحله یارانه نقدی خانوار، ۲۴ بامداد روز پنجشنبه ۲۶ مردادماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
بر این اساس طبق روال گذشته یارانه هر فرد ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان است.

ادامه

حذف یارانه نقدی ۱۵ میلیون نفر بعد از چینش کابینه دوازدهم

به منظور افزایش یارانه نقدی خانواده‌های نیازمند و همچنین بر اساس تکالیف قانونی در سال جاری یارانه برخی از خانواده‌های غیرنیازمند حذف خواهد شد.

ادامه

نحوه دریافت یارانه بعد از فوت سرپرست خانوار چگونه است؟

طی چند دوره اخیر مشکلات زیادی در زمینه پرداخت و یا قطع و وصل یارانه سرپرستان خانوار ایجاد شده است که در این میان کمتر مسئولی پاسخگوی مشکلات در زمینه پرداخت یارانه بوده است.

ادامه

فردا ساعت ۲۴ یارانه نقدی واریز میشود

بر اساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها،‌ یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی نقدی روز دوشنبه ۲۶ تیرماه ساعت ۲۴ به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می‌شود.

ادامه