سیاست دولت عامل بیکاری و تعطیل شدن کارگاه ها شده است

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: فشاری که اکنون از سوی بیمه برای تعطیلی کارگاه ها اعمال می شود از ایجاد بیکاری خیلی بیشتر است؛ سیاست ها و آئین نامه های دولت عامل بسیاری از بیکاری ها و تعطیل شدن کارگاه ها شده است.

ادامه

آیا زمان «تدبیر» برای حل مشکلات اقتصادی مردم فرا نرسیده است؟

“دولتمردان باید در مقابل عملکرد چندساله خود در بهبود وضع اقتصادی پاسخگو باشند اما در هفته های اخیر با موضوعات انحرافی، توپ مشکلات را به زمین این و آن پاس می دادند.”

ادامه

دولت و مجلس در مسیر حل مشکلات اقتصادی و اجتماعی حرکت کنند

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی تاکید کرد: اشتغال، مؤسسات مالی و اعتباری و آسیب‌های اجتماعی، مسائل بسیار مهمی است که دولت و مجلس و همه مسئولان باید به آن توجه کنند.

ادامه

معیشت مردم، تعامل گسترده با دنیا و ایستادگی مقابل سلطه‌طلبان سه‌ جهت‌گیری اصلی دولت آینده/به میان مردم بروید و از انتقاد مخالفان آشفته نشوید

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری، بر معیشت مردم، تعامل گسترده با دنیا و ایستادگی مقابل سلطه‌طلبان به عنوان سه جهت‌گیری اصلی دولت آینده تأکید کردند.

ادامه

درروزهای سخت پلاسکو عده ای به جای کمک فقط زخم زبان زدند/ شاید بضاعت مان کم بود اما با تمام بضاعتمان به مردم خدمت کردیم

شهردار تهران گفت: اگر دلسوز واقعی انقلاب ، نظام و کشور هستیم، مهم نیست با چه گرایش سیاسی فقط باید تلاش کنیم تا مشکلات را حل و فصل کنیم، آن هم در شرایطی که ظرفیت کافی در کشور موجود است.

ادامه