حذف کپی کارت ملّی و شناسنامه برای امور اداری

سخنگوی وزارت کشور از حذف کپی کارت ملّی و شناسنامه برای ارائه خدمات به مردم در دستگاه های دولتی در ٣ استان خبر داد و گفت: این پروژه با محوریت وزارت کشور در ٣ استان‌ به صورت پایلوت انجام می‌شود.

ادامه

لاریجانی: تروریسم در منطقه پایان نیافته است

رئیس مجلس با بیان اینکه تضعیف ریشه‌های انقلاب خیانت است، گفت: ایجاد پایگاه از سوی آمریکا و ورود روزانه هزاران تریلی سلاح نشان می‌دهد که نمی‌خواهند تروریسم در منطقه پایان یابد.

ادامه

اختلافات درونی برای خداحافظی زودهنگام با شهردار تکنوکرات تهران

مطرح شدن سناریوهای عبور از نجفی و جایگزین کردن گزینه کارآمدتر دقیقا در زمانی رقم خورده است که اصلح‌طلبان تمایلی برای ادامه حضور شهردار فعلی تهران ندارند و اعتقاد دارند که ماندن نجفی به دلیل عملکرد ضعیف در شهرداری به اصلاح طلبان ضربه خواهد زد.

ادامه

قوه قضاییه با عاملان جنایت خیابان پاسداران برخورد قاطع کند

امام جمعه موقت تهران ضمن محکوم کردن آشوب‌های اخیر در خیابان پاسداران، از دستگاه قضایی خواست با قاطعیت با این جنایتکاران که مرتکب قتل و متعرض به اموال مردم شدند، برخورد کند.

ادامه

آیا عملکرد معاونت اقتصادی ریاست جمهوری قابل دفاع است؟

اظهار نظر اخیر محمد نهاوندیان مبنی بر دفاع از عملکرد معاونت اقتصادی ریاست جمهوری و اینکه”آثار تصمیمات این معاونت آرام آرام در اقتصاد ایران نمایان می‌شود” با واکنش کنشگران و صاحب نظران اقتصادی روبه رو شد.

ادامه

مسیر قیمت ارز نزولی شد

نزدیک به یک ماه است که وضعیت بازار ارز با بحران مواجه شده و دلاری که در بازار با قیمتی در حدود ۳۸۰۰ تومان معامله می شد، به یکباره به مرز ۵ هزار تومان رسید تا یکی دیگر از وعده های دولتی ها برای ثبات بازار ارز و سکه نیز محقق نشود.

ادامه