در واشنگتن‌ کسی فکر نکند می‌تواند برای ملت ایران تصمیم بگیرد

رئیس جمهور تصریح کرد: در واشنگتن کسی فکر نکند برای ملت ایران می‌تواند، تصمیم بگیرد و مردم ما تجاوزات شما را فراموش نکردند و شما مردم ایران را سال‌ها در تحریم نگه داشتید.

ادامه

نمایندگان مجلس به دلیل رفتارهای روحانی کلیات لایحه بودجه را رد کردند

معاون اسبق بانک مرکزی گفت: مجلس دیروز کلیات لایحه بودجه ۹۷ را رد کرد. شاید این تصمیم به زمان ارائه لایحه بودجه توسط رئیس‌جمهور محترم برمی‌گردد که با برخورد دولت در مقابل مجلس که مجلس باید لایحه دولت را بپذیرد و نباید با تغییراتی مواجه شود، نوعی حالت دستوری بر مجلس سایه افکند.

ادامه

افتتاح نمایشی واحد‌های مسکن مهر و شانه خالی کردن از مسئولیت!

“اوضاع مسکن مهر‌ها در بسیاری از شهر‌ها نامناسب است؛ مثلا مسکن مهر پردیس که در آن بسیاری از بلوک‌ها هنوز هم تکمیل نشده و هیچ پیشرفتی نداشته و آن بلوک‌هایی هم که ساخته شده، مشکلات انشعابات آب و برق و گاز دارد.”

ادامه

صدای خرد شدن استخوانها زیر چرخ دنده های گرانی

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری تصریح کرد: مسئولان اجرایی در مصاحبه های رسانه ای می گویند منظور ما از تورم این است که به یک نسبت قابل قبولی گران می شود؛«شرم هم نمی کنند». حرف آنها اهانت به شعور مردم است.

ادامه

پرونده مسکن مهر تا پایان امسال بسته می‌شود

رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه پرونده مسکن مهر تا پایان امسال بسته می‌شود، گفت: روابط بانکی ما با منطقه و جهان به وضع ایده‌آل نرسیده است.

ادامه

«اقتصاد» و تَکرار وعده های انتخاباتی دولتِ اعتدال

«رئیس دولت”تدبیر و امید” در حالی دیگران را مقصر معرفی می کند که در آوردگاه انتخابات سال ۹۲ با کلکسیونی از وعده ها با مردم سخن گفته بود.»

ادامه

گفت‌وگوی تلویزیونی روحانی با مردم

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: اعضای کابینه از رئیس جمهور خواستند نظرات خوبی را که برای ایجاد تحول، نشاط و شغل در جامعه دارند با مردم در میان بگذارند، بنابراین، احتمالاً اواسط هفته آینده وی با مردم سخن خواهد گفت.

ادامه

عقب‌نشینی روحانی از اظهاراتش درباره «جواز نقد امام معصوم»

دفتر رئیس‌جمهور ضمن تکذیب انتساب این جمله به رییس جمهور که “امام زمان (عج) هم قابل نقد است”، تاکید کرد: باور و اعتقاد به عصمت انبیاء و ائمه معصومین (ع) از مسلمات قطعی تشیع است.

ادامه

تذکر اخلاقی آیت الله صدیقی به روحانی

امام‌جمعه موقت تهران خطاب به روحانی گفت: ما دلسوز شما هستیم به جنگ با دشمنان بروید و شما مسئولیت کمرشکنی دارید؛ بهتر است فرصت خود را صرف رفع مشکلات مردم کنید نه مقابله با یک طلبه.

ادامه

برخی آمارهای اقتصادی دولت شبیه شوخی است

عضو هیات علمی دانشگاه الزهرا تصریح کرد: زمانی که پایان سال ۹۵، رشد اقتصادی ۳ درصد مطرح می‌شود و از آن طرف سه ماه ابتدایی سال ۹۶ هم که توام با مبارزات انتخاباتی است اعلام میشود رشد اقتصادی ۷ درصد است، به نظرم این اعداد بیشتر به شوخی شباهت دارد تا واقعیت!

ادامه