مجلس وعده یارانه‌ای رئیسی و قالیباف را تأیید کرد

مجموع درآمدهای هدفمندی یارانه‌ها در سال ۹۷، ۹۸ هزار و ۸۳۴ میلیارد تومان می‌شود که با این رقم به راحتی می‌توان یارانه افراد را دو تا سه برابر کرد.

ادامه

رئیسی: بنیه دفاعی و موشکی از افتخارات کشور است

تولیت آستان قدس رضوی گفت: نیروهای مسلح همراه و حامی مردمند؛ برخلاف دوران قبل از انقلاب که دیوار واقعی بین مردم و نیروهای مسلح وجود داشت، امروز مردم و نیروهای مسلح درکنار یکدیگرند و مأموریت خطیری دارند.

ادامه

حجت‌الاسلام رئیسی: ملت و دولت هرگز اجازه آشوبگری نمی‌دهند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: ملت، دولت و دلسوزان نظام و انقلاب اسلامی با هر گرایشی، حتی لحظه‌ای ناامنی را تحمل نمی‌کنند و هرگز اجازه آشوبگری را نمی‌دهند.

ادامه

حجت‌الاسلام رئیسی: از کاندیداتوری در انتخابات پشیمان نیستم

تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به ورود خود به عرصه انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: در صحت تصمیم خود برای ورود به انتخابات ذره‌ای تردید ندارم و یک‌درصد پشیمان نیستم.

ادامه

مسئله اول کشور بهبود معیشت مردم و اشتغال جوانان است

تولیت آستان قدس رضوی(ع) با بیان اینکه مسئله اول کشور موضوع اقتصاد، معیشت و اشتغال جوانان است، گفت: امروز باید تلاش مسئولان در جهت رونق کسب و کار و تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور باشد.

ادامه

آستان قدس رضوی بانک قرض‌الحسنه بدون ربا تاسیس می‌کند

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه آستان قدس بانک قرض‌الحسنه بدون ربا تاسیس می‌کند گفت: مردم در عرصه‌های مختلف با وجود مشکلات پای کار آمدند و امروز نوبت مدیران است تا گره مشکلات را باز کنند.

ادامه

وظیفه رسانه های انقلاب از دیدگاه حجت الاسلام«رئیسی»

حجت‌الاسلام و‌المسلمین سید ابراهیم رئیسی : خبرگزاری‌ها و رسانه‌های انقلابی با آگاهی‎بخشی صحیح می‌توانند قدرت تحلیل جامعه را افزایش دهند و توطئه‌های استکبار را خنثی و در راستای مصون‎سازی جامعه حرکت کنند؛ رسانه‌های اسلامی باید با نگاه به فقه خطوط قرمز خود را تعیین کنند.

ادامه

“شعارهای حقوق‌بشری” مجامع بین‌المللی گوش جهان را کر کرده

تولیت آستان قدس رضوی گفت: حقوق بشر باید در راستای اعتقاد به خدا باشد و نمی‌توان تنها با سروصدای شعارهای آن، گوش جهان را کر کرد‌ ‌ولی در عمل اثری نداشته باشد.

ادامه