دولت در حوزه مدیریت اقتصادی و سیاسی فاقد انسجام است

عضو اصلاح طلب شورای شهر تهران، با انتقاد از عملکرد اقتصادی دولت دوازدهم گفت: دولت در حوزه مدیریت اقتصادی و سیاسی، فاقد انسجام است.

ادامه

پشت‌پرده هجمه‌های هماهنگ به قالیباف

اصلاح طلبان و نجفی می‌دانند که عملکرد آن‌ها در شهرداری تهران همواره در حال مقایسه با شهردار پیشین خواهد بود و از هم اکنون هم می‌توان پیش بینی کرد که دست‌های آن‌ها در برابر کارنامه پربار قالیباف خالی خواهد بود.

ادامه

بررسی عملکرد حزب کارگزاران در دوران پسا هاشمی

عضو شورای مشورتی اصلاح طلبان تصریح کرد:حزب کارگزاران با نبود هاشمی باید بتواند کار حزبی اش را جدی پیش ببرد و واقع بینی ها و واقعیت ها را در درون جامعه مد نظر قرار دهد.

ادامه

اصلاحات حتما دچار انحراف شده است/ دیگر اصلاح‌طلب نیستم

عضو اصلاح‌طلب شورای چهارم شهر تهران ضمن انتقاد صریح از عارف و شورای‌عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان، گفت: «متاسفانه عدم توضیح آقایان درباره لیست امید باعث شده که ذهنیت بزرگی برای همه ما ایجاد شود که جریان اصلاحات حتما دچار انحراف شده است.»

ادامه

ائتلاف با اعتدال گرایان ایدولوژیک نیست

قائم مقام حزب اعتماد ملی، ائتلاف جریان اصلاحات با اعتدال‌گرایان در انتخابات مجلس را اقدامی تاکتیکی برای رسیدن به موفقیت دانست و تصریح کرد: «اما ائتلاف یک اقدام اساسی، دائمی و ایدئولوژیک نیست.»

ادامه

حزب کارگزاران سازندگی انسجام تشکیلاتی ندارد

«حزب کارگزاران، شاکله اصلی و ساختارمند بودن خود را نمی تواند حفظ کند و این نشان می دهد در ساختار تشکیلات مشکل دارد کما اینکه هم اکنون حزب کارگزاران و شورای سیاستگذاری حزب را نمی توان با کارگزاران سابق یکسان دانست.»

ادامه

گله عارف از اعضای فراکسیون امید

رئیس فراکسیون امید گفت: کسانی که در لیست امید بودند و موفقیتشان به دلیل حضور در لیست امید بود وقتی به مجلس آمدند به بهانه آنچه آنها تندروی فراکسیون امید عنوان کردند از ما جدا شدند.

ادامه

باید برای وزارت نفت جایگزینی داشته باشیم

فعال سیاسی اصلاح طلب:ان شاالله زنگنه صد و بیست سال عمر کند اما باید برای وزارت نفت جایگزینی داشته باشیم؛بسیاری دیگر از وزرا هم هستند که باید فکری برای جایگزین‌شان کرد.

ادامه

“تکفیری‌های وطنی” چه ارتباطی با اصلاح‌طلبان دارند؟

یکی از فعالان رسانه‌ای اصلاح‌طلب در صفحه توئیترش، توسل به ائمه اطهار، شفاعت و نذری دادن را شرک و زیارت‌کنندگان قبور ائمه و استفاده‌کنندگان از نذری را مشرک خواند.

ادامه