قوه قضاییه با عاملان جنایت خیابان پاسداران برخورد قاطع کند

امام جمعه موقت تهران ضمن محکوم کردن آشوب‌های اخیر در خیابان پاسداران، از دستگاه قضایی خواست با قاطعیت با این جنایتکاران که مرتکب قتل و متعرض به اموال مردم شدند، برخورد کند.

ادامه

مدیران کشور مراقب سخنان خود باشند

خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه مدیران کشور مراقب سخنان خود باشند،گفت: سخنان مسئول جمهوری اسلامی باید سخنانی متقن،‌مستدل، محکم و مبتنی بر اصول و قول‌ها نیز باید مستدل باشد.

ادامه

رئیسی: بنیه دفاعی و موشکی از افتخارات کشور است

تولیت آستان قدس رضوی گفت: نیروهای مسلح همراه و حامی مردمند؛ برخلاف دوران قبل از انقلاب که دیوار واقعی بین مردم و نیروهای مسلح وجود داشت، امروز مردم و نیروهای مسلح درکنار یکدیگرند و مأموریت خطیری دارند.

ادامه

مقایسه ماهواره و حجاب، قیاس مع الفارق است

جعفری دولت‌آبادی ضمن انتقاد از اظهار برخی افراد پیرامون حجاب و عفاف و دائر بر ضرورت عرفی کردن حجاب و مقایسه وضعیت حجاب با استفاده از تجهیزات ماهواره در جامعه، اظهار داشت: عرفی شدن در هر مقوله‌ای به منزله عدول از ارزش‌های مرتبط با آن موضوع است.

ادامه

دولت در حوزه مدیریت اقتصادی و سیاسی فاقد انسجام است

عضو اصلاح طلب شورای شهر تهران، با انتقاد از عملکرد اقتصادی دولت دوازدهم گفت: دولت در حوزه مدیریت اقتصادی و سیاسی، فاقد انسجام است.

ادامه

درباره معیشت مردم رفراندوم برگزار کنید /به‌جای حاشیه‌سازی، اقتصاد کشور را سامان دهید

آیت الله العظمی نوری همدانی نسبت به سخنان اخیر برخی مسئولان واکنش نشان داد و گفت: اگر هوس برگزاری رفراندوم دارید، در خصوص معیشت مردم رفراندوم برگزار کنید.

ادامه

ملت سربلند ایران! عزم و بصیرت شما حادثه‌ای بزرگ وخیره کننده آفرید

رهبر معظم انقلاب در پیامی خطاب به ملت ایران اظهار داشتند: عظمت راه‌پیمائی امروز شما که به نظرِ محاسبه‌گرانِ دقیق، از سال‌های پیش پرجمعیت‌تر و پرشورتر بود، پاسخ قاطع و دندان‌شکنی به بیگانگان و دشمنان و سست‌عهدان داد.

ادامه

ما ممکن است کاستی‌های اقتصادی داشته باشیم اما مثل تو “عقب‌افتاده ذهنی” نیستیم

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن از هر وسیله‌ای برای مأیوس کردن مردم استفاده می‌کند اما آنگونه که رهبر انقلاب اشاره کرد امروز روز تماشایی انقلاب اسلامی شده است.

ادامه

بادامچیان: آمریکا از حمله نظامی به ایران می‌ترسد

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت:امروز آمریکا از حمله نظامی به ایران می‌ترسد چرا که می‌داند اگر این اشتباه را کند، آنچنان دماغش به خاک مالیده می‌شود که دیگر جایی از آمریکا باقی نماند.

ادامه