آیا عملکرد معاونت اقتصادی ریاست جمهوری قابل دفاع است؟

اظهار نظر اخیر محمد نهاوندیان مبنی بر دفاع از عملکرد معاونت اقتصادی ریاست جمهوری و اینکه”آثار تصمیمات این معاونت آرام آرام در اقتصاد ایران نمایان می‌شود” با واکنش کنشگران و صاحب نظران اقتصادی روبه رو شد.

ادامه

مسیر قیمت ارز نزولی شد

نزدیک به یک ماه است که وضعیت بازار ارز با بحران مواجه شده و دلاری که در بازار با قیمتی در حدود ۳۸۰۰ تومان معامله می شد، به یکباره به مرز ۵ هزار تومان رسید تا یکی دیگر از وعده های دولتی ها برای ثبات بازار ارز و سکه نیز محقق نشود.

ادامه

آثار تصمیمات معاونت اقتصادی رئیس جمهور، آرام آرام در اقتصاد ایران نمایان می‌شود

معاون اقتصادی رئیس جمهور، با بیان اینکه این معاونت به تازگی کار خود را شروع کرده و به تدریج در حال تعریف پروژه‌ها است، گفت: از این پس، آثار تصمیمات آن ، آرام آرام بروز خواهد کرد

ادامه

مدیران کشور مراقب سخنان خود باشند

خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه مدیران کشور مراقب سخنان خود باشند،گفت: سخنان مسئول جمهوری اسلامی باید سخنانی متقن،‌مستدل، محکم و مبتنی بر اصول و قول‌ها نیز باید مستدل باشد.

ادامه

مجلس وعده یارانه‌ای رئیسی و قالیباف را تأیید کرد

مجموع درآمدهای هدفمندی یارانه‌ها در سال ۹۷، ۹۸ هزار و ۸۳۴ میلیارد تومان می‌شود که با این رقم به راحتی می‌توان یارانه افراد را دو تا سه برابر کرد.

ادامه

رئیسی: بنیه دفاعی و موشکی از افتخارات کشور است

تولیت آستان قدس رضوی گفت: نیروهای مسلح همراه و حامی مردمند؛ برخلاف دوران قبل از انقلاب که دیوار واقعی بین مردم و نیروهای مسلح وجود داشت، امروز مردم و نیروهای مسلح درکنار یکدیگرند و مأموریت خطیری دارند.

ادامه