شوک حملات تروریستی تهران بر بازارهای داخلی

حملات تروریستی تهران روز گذشته بر بازارهای داخلی تاثیر بسزایی داشت تا جایی شوک این اتفاق موجب شد تا شاخص بورس اوارق بهادار تهران در روز گذشته با افت بیش از ۵۰۰ واحدی روبرو شود و ارزش دلار و طلا نیز روند صعودی به خود بگیرد.

ادامه

افتتاح فاز نخست تصفیه‌خانه فاضلاب پردیس با ظرفیت ۲۴ هزار متر مکعب شنبه هفته آینده

مدیرعامل آبفای استان تهران با بیان اینکه تصفیه‌خانه فاضلاب شهر پردیس دارای دو فاز است که فاز نخست آن به ظرفیت ۲۴هزار مترمکعب در شبانه‌روز برای جمعیتی۱۲۵هزار نفری است گفت: تصفیه‌خانه‌ فاضلاب پردیس شنبه با حضور معاون اول رئیس‌جمهوری به بهره‌برداری می‌رسد.

ادامه

کاهش ارزش ریال قطر به کمترین میزان ۱۱ سال گذشته

رویترز اعلام کرد: در پی بحران سیاسی و قطع روابط قطر با کشورهای عربی، ارزش پول این کشور به کمترین میزان ۱۱ سال گذشته رسید، و موسسات رتبه‌بندی بین المللی چشم انداز ضعیفی از اقتصاد این کشور ارائه کردند.

ادامه

واردات خرمای رژیم صهیونیستی “ممنوع اندر ممنوع” است

مدیر حوزه ریاست سازمان حفظ نباتات کشور در واکنش به ورود خرمای اسرائیلی به کشور گفت: تنها ۴ محصول نظیر موز، آناناس و انبه اجازه واردات قانونی به کشور را دارند، بنابراین واردات خرما از رژیم صهیونیستی ممنوع اندر ممنوع است.

ادامه

۱۳ هزار تن کالای اساسی در تهران عرضه می‌شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: ۱۳ هزار تن برنج و شکر، گوشت قرمز منجمد و گوشت قرمز گرم برای تنظیم بازار استان تهران در فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه می‌شود.

ادامه

گمرک عراق سلیقه‌ای عمل می‌کند

عضو هیات رئیسه اتاق ایران با بیان اینکه در گذشته پرویز خان، شریان صادرات از ایران و کرمانشاه به تمام عراق و حتی‌ بخشی‌های مرکزی این کشور بود، تأکید کرد: اکنون دولت مرکزی بین اقلیم کردستان و بخش عرب نشین خط حائلی ایجاد کرده است.

ادامه

نرخ جدید کارمزد خدمات بانکی ریالی/دریافت حضوری قبوض ۲هزار تومان

بانک مرکزی حداکثر نرخ‌های قابل وصول کارمزد خدمات بانکی (ریالی) شامل؛ ارزیابی اموال منقول و غیر منقول، اعتبارات و سایر خدمات را برای اجرا به شبکه بانکی ابلاغ کرد.

ادامه

پیش‌دستی ترک‌ها نسبت به ایران برای تامین نیاز غذایی قطر

ترک‌ها این بار هم برای تامین مواد غذایی قطر و استفاده از فرصت اقتصادی پیش‌آمده پیش‌دستی کردند تا ایران همچنان به تدام فرصت‌سوزی‌های خود در منطقه ادامه دهد فرصتی که اخیرا هم در بازار روسیه از دست رفت.

ادامه

ثبات نسبی قیمت انواع ارز و طلا؛ دلار ۳۷۳۹ تومان

امروز در بازار تهران قیمت انواع ارز و سکه طلا تغییر محسوسی نسبت به روز قبل نداشت و یک دلار آمریکا با قیمت ۳۷۳۹ تومان و سکه طرح جدید با نرخ یک‌میلیون و ۲۰۵ هزار تومان فروخته شد.

ادامه

نگرانی بازار از عدم کارآیی توافق اوپک قیمت‌ نفت را کاهش داد

قیمت نفت به علت شروع دوباره نگرانی‌ها در مورد کارآمدی کاهش تولید اوپک به علت افزایش تنش‌ها در میان گروه صادرکنندگان بر سر قطر و همچنین افزایش تولید آمریکا کاهش یافت و بشکه‌ای ۴۹٫۵۳ دلار فروخته شد.

ادامه

روس‌نفت اکنون برنامه‌ای برای مشارکت در پروژه های نفت و گاز ایران ندارد

یک منبع آگاه در شرکت روس‌نفت گفت: این شرکت در حال حاضر در پروژه‌های نفت و گاز ایران مشارکت نمی‌کند و اکنون چنین برنامه‌ای ندارد.

ادامه

آخوندی بر سر دو راهی تفکیک وزارت راه از مسکن

دولت در حالی قصد دارد لایحه تفکیک وزارت راه و شهرسازی را به مجلس ارائه کند که آخوندی وزیر کنونی راه و شهرسازی همواره با این تفکیک مخالف بوده و ادغام صورت گرفته دو وزارت راه و ترابری و مسکن و شهرسازی را مثبت می‌داند.

ادامه